Záškoláctví Vám může zachutnat!

Slevy pro držitele karet ISIC, YITC a Alive!

Ano, pokud se opravdu rozhodnete občas vyrazit za školu a zavítáte do naší nové kavárny a vinotéky Za školou, objevíte celou řadu příjemných chutí a vůní lahodné kávy, širokou nabídku stáčených i lahvových vín a nově také točeného piva!


Náš podnik najdete v ulici Uralská v Praze 6, přímo za školou Emy Destinnové, jen zhruba 5minut chůze od Vítězného náměstí.


Kromě již zmíněné kávy a vína nabízíme i drobné občerstvení a pochutiny, jako jsou např. klobásky, nakládané i trvanlivé sýry, obložené chleby, oříšky, olivy a další. V nabídce máme i lahvové pivo, likéry a destiláty, míchané nápoje a další.

 

Kávu nabízíme i v bezkofeinové variantě a stejně jako víno (i svařené) a horkou čokoládu si ji můžete objednat i s sebou.

 

Otevřeno máme denně od 14 do 23hodin, o víkendu pak od 16:30 do 23hodin. V případě zájmu je možno sjednat i individuální prodloužení či posun.

 

Kromě prostoru kavárny a vinotéky je k dispozici i suterénní hudební klub s kapacitou 20-30osob, ve kterém probíhá pravidelný i nepravidelný kulturní program a akce. Tento prostor je možné si zarezervovat pro vlastní společenskou akci, koncert, vystoupení, firemní a obchodní prezentaci, školení apod.

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Slevy pro držitele karet ISIC, YITC a Alive!